WYSTAWY

Wystawy:

9:00 do 21:00 wystawa malarstwa i grafiki Ryszarda Mariana Owczarka, SALON ART ARENA, Park Handlowy, ul. J. Nowaka – Jeziorańskiego 1 [nietypowe godziny!]

10:00 do 20:00 Magdalena Nowacka-Kolano – wystawa malarstwa, GALERIA ATRIUM, TECHNOPARK ul. Konarskiego 18c, [nietypowe godziny!]

10:00 do 23:00 wystawa portretów wykonanych w ubiegłym roku przy okazji 9 ArtNocy oraz prezentacja prac artystów stale współpracujących z Galerią, GALERIA ART-STUDIO, ul. Kaczyniec 26

10:00 do… wystawa malarstwa pt. „Peryferia”, autorka Magdalena Śliwińska, COFFEINA, ul. Grodowa 18

12:00 do 22:00 wystawa Mirosława Goliszewskiego pt „Kwiaty w malarstwie”, GALERIA 3 ŚWIATY, ul. Kilińskiego 14a

12:00 do … wystawa Tomasza „Tofi” Torfińskiego pt. „PRZ?SZŁOŚĆ”. Z okazji 5-lecia naszego muzeum ten topowy polski artysta zaprezentuje swoje rysunki sprzed lat i nowoczesne grafiki komputerowe [wernisaż: 16:00], MUZEUM TATUAŻU, ul. Krupnicza 16

12:00 do 20:00 wystawa prac Izabeli Gawlińskiej i Marka Szymczaka

15:00 do 20:00 wystawa prac plastycznych członków Gliwicko-Zabrzańskiego Okręgu ZPAP, GALERIA ARENA, Park Handlowy, ul. J. Nowaka – Jeziorańskiego 1 [nietypowe godziny!]

15:00 do 23:00 wystawa czarno -białych fotografii Leszka Słabickiego pt. „Londyn”, SKLEPIK Z MARZENIAMI, ul. Górnych Wałów 13

16:00 do 23:00 wystawa: Jan Pamuła „Układ z trójkątem”. Cykl prac powstał w latach siedemdziesiątych i prezentowany był jedynie na wystawie w BWA w Łodzi w 1977, GALERIA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ ESTA, ul. Raciborska 8

16:00 do 23:00 wystawa malarstwa Łukasza Łepik – True Colors [wernisaż: 20:00],GALERIA MELINA, ul. Częstochowska 16

16:00 do 23:00 wystawa Szałfenster 2017 pt. „Bawidełka i Samostojki” [wernisaż: 19:00], STOWARZYSZENIE FORUM CERAMIKÓW. PRACOWNIA RZEŹBY I CERAMIKI ORAZ CuG – GALERIA GARAŻOWA, ul. Ziemowita 1

16:00 do 22:00 wystawa akwareli Ewy Wrożyny, członkini grupy Karasol -Klubu Twórców Górnośląskich, CENTRUM ORGANIZACJI KULTURALNYCH, FILIA GCOP, ul. Studzienna 6 [nietypowe godziny!]

16:00 do 22:00 WYTWORY czyli wystawa ceramiki dziecięcej, STUDIO ACM, ul. Lompy 4

16:00 do 22:00 wystawa poplenerowa X Międzynarodowego Pleneru malarskiego „Moje Miasto” – Gliwice 2017, ZWIĄZEK POLSKICH ARTYSTÓW PLASTYKÓW, ul. Studzienna 6, [nietypowe godziny!]

16:00 do 23:00 wystawa Cupiał, Chrzanowska – Malarstwo [wernisaż 20:30], STUDIO ACM, ul. Lompy 4

16:00 do 23:00 „Sztuka współczesna – malarstwo, grafika, fotografia, ceramika i biżuteria” – prace autorskie oraz prace artystów współpracujących z galerią, GALERIA SMS – SALON MŁODEJ SZTUKI, ul. Kaczyniec obok nr-u 17

16:00 do 23:00 wystawa prac Joanny Czupryniak oraz prezentacja grafik i mebli industrialnych Janka Janowskiego, GALERIA KOMITYWA, ul. Wieczorka 14-16 oficyna, wejście przez kawiarnię KAFO

16:00 do 23:00 wystawa końcoworoczna prac uczestników zajęć prowadzonych w pracowni [wernisaż 16:00], PRACOWNIA DZIAŁAŃ ARTYSTYCZNYCH I PROJEKTOWYCH, ul. Karola Miarki 11

16:00 do 23:00 wystawa cyklu prac pt. „Skrawki” wykonanych w różnych technikach artystycznych Lucyny Mykietyn i Eweliny Kabaczyńskiej, PRACOWNIA DSCERAMIKA & SKLEP Z RĘKODZIEŁEM, Jana Pawła II 14D/II

16:00 do 23:00 wystawa zbiorowa prac Małgorzaty Zielińskiej oraz jej uczniów z Pracowni Malarstwa i Rysunku HI ART, STACJA ARTYSTYCZNA RYNEK, Rynek 4-5

16:00 do 23:00 wystawa prac projektowych, warsztaty edukacji architektonicznej dla dzieci (3+), młodzieży i dorosłych, „domek dla lalek”: tworzenie makiet wnętrz, „coś z niczego”: tworzenie modeli budynków, „nieograniczony obraz”: kolorowanki, puzzle i memory, STUDENCKIE KOŁO NAUKOWE „+ i KAWA” PRZY WYDZIALE ARCHITEKTURY POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ, ul. Marcina Strzody 10

16:00 do 23:00 wystawa fotografii Arkadiusza Branickiego, GALERIA FOTOGRAFICZNA „NA 6”, ul. Matejki 6

16:00 do 23:00 wystawa Anny Drobczyk, grafika i malarstwo [wernisaż 20:00], MAGNES, ul. Plebańska 9

16:00 do 23:00 autorska wystawa, linoryt i sucha igła: Olga Binaś, Przemysław Gołasz, Dominika Jasińska, Anna Pielecka [wernisaż 17:00], BAR & LOUNGE TAKK, Ul. Plebańska 14